شیپور ایران روزنامه خبر ورزشی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

شیپور: ایران روزنامه خبر ورزشی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی دامنه خدمات «کارت‌های منزلت» سالمندان توسعه می‌یابد / شهردار تهران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران از توسعه و گسترش خدمات «کارت‌های منزلت» سالمندان خبر داد و گفت: نواقص این کارت‌ها برطرف و دامنه خدمات آنها گسترش خواهد یافت.&nb

دامنه خدمات «کارت‌های منزلت» سالمندان توسعه می‌یابد / شهردار تهران

شهردار تهران: دامنه خدمات «کارت های منزلت» سالمندان توسعه می یابد

عبارات مهم : ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران از توسعه و گسترش خدمات «کارت های منزلت» سالمندان خبر داد و گفت: نواقص این کارت ها برطرف و دامنه خدمات آنها گسترش خواهد یافت.

به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در مراسم پیاده روی سالمندان پایتخت کشور عزیزمان ایران که امروز برگزار شد، با بیان اینکه شهروندان سالمند مشکلاتی را در خصوص کارت های منزلت مطرح کرده و اشاره کرده اند که این کارت ها بعضی از خدمات را مشمول بر نمی شود، گفت: در نظر داریم خدمات زیاد و بهتری را در زمینه کارت های منزلت ارائه کنیم و دامنه خدمات این کارت ها را توسعه دهیم.

دامنه خدمات «کارت‌های منزلت» سالمندان توسعه می‌یابد / شهردار تهران

افزود: سالمندی یک وقت و نه یک ترساندن است و در فرهنگ و ادبیات ما نیز نسبت به این دوره سنی همواره با احترام و توجه خاصی نگاه شده است است تا جایی که هر یک از همشهریان سالمند گنجینه ای از تجربه، علاقه و دوستی هستند و سرمایه های شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران محسوب می شوند.

وی در ادامه با بیان آنکه شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران کارها خوبی در زمینه ارائه خدمت به سالمندان تهرانی انجام داده هست، گفت: ارائه این خدمات ادامه پیدا می کند و نقص ها و نارسایی ها برطرف خواهد شد.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران از توسعه و گسترش خدمات «کارت‌های منزلت» سالمندان خبر داد و گفت: نواقص این کارت‌ها برطرف و دامنه خدمات آنها گسترش خواهد یافت.&nb

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران به کانون های سالمندان اشاره و اظهارکرد: پرسشها کانون های سالمندان نیز تا حدی که در اختیار شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران باشد حتما پیگیری و نسبت به برطرف نواقص آن ها اقدام خواهد شد.

نجفی در آخر با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را جهت زندگی عموم شهروندان به شهری پر از امید، شکوفایی و همکاری تبدیل کنیم، گفت: در تلاش هستیم تا زندگی در پایتخت کشور عزیزمان ایران زندگی مطلوب توام با آرامش باشد و در این میان باید ارزنده ترین خدمات و عالی ترین شرایط را جهت گروه سنی کودک تا سالمند فراهم کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | شهردار | شهرداری | سالمندان | شهردار تهران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs