شیپور ایران روزنامه خبر ورزشی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

شیپور: ایران روزنامه خبر ورزشی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ خطرناک‌ترین رئیس‌جمهور آمریکاست / کلینتون

هیلاری کلینتون گفت کل دنیا باید دلواپس رهبری دونالد ترامپ باشد و تاکید کرد که او خطرناک‌ترین رئیس‌جمهوری تاریخ آمریکاست.

ترامپ خطرناک‌ترین رئیس‌جمهور آمریکاست / کلینتون

کلینتون: ترامپ خطرناک ترین مدیر جمهور آمریکاست

عبارات مهم : انجمن

هیلاری کلینتون گفت کل دنیا باید دلواپس رهبری دونالد ترامپ باشد و تاکید کرد که او خطرناک ترین مدیر جمهوری تاریخ آمریکاست.

به گزارش ایسنا، این بیانات هیلاری کلینتون، رقیب سابق دونالد ترامپ در انتخابات نوامبر گذشته حین مصاحبه در برنامه استرالیایی “چهار فصل” ای بی سی مطرح شد. او حین کمپین های انتخاباتی هم هشدار داده بود که ترامپ خطرناک ترین نامزد جهت ورود به کاخ سفید است.

ترامپ خطرناک‌ترین رئیس‌جمهور آمریکاست / کلینتون

او در پاسخ به اینکه آیا ترامپ خطرناک ترین مدیر جمهوری است که آمریکا به خود دیده هست، گفت: گمان می کنم همینطور باشد لیکن او جنبش کننده هست، خود کنترلی ندارد، عمدتا به این فکر می کند که چگونه به او نگاه می شود و مردم چگونه راجع به او فکر می کنند. او کینه جو است.

وزیر خارجه سابق آمریکا راجع به اینکه آیا استرالیا باید دلواپس ورود یک جمهوری خواه به کاخ سفید باشد، گفت: گمان می کنم همه دنیا باید دلواپس باشند.

هیلاری کلینتون گفت کل دنیا باید دلواپس رهبری دونالد ترامپ باشد و تاکید کرد که او خطرناک‌ترین رئیس‌جمهوری تاریخ آمریکاست.

این بانوی اول پیشین آمریکا اوایل همین ماه بعد از تیراندازی مرگبار در لاس وگاس در حمایت از قوانین سختگیرانه جهت کنترل سلاح سخن گفت. این حمله جان ۵۸ تن را گرفت و صدها زخمی بر جای گذاشت.

او گفت: غم و اندوه ما کافی نیست. ما می توانیم و باید سیاست را کنار بگذاریم و علیه ان .آر.ای (انجمن ملی سلاح آمریکا) قیام کنیم و در کنار هم جهت جلوگیری از تکرار چنین حوادثی همکاری داشته باشیم.

دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا با تایید این انجمن روی کار آمد و مکررا تاکید دارد که راه حل پیشگیری از وقوع تیراندازی های مرگبار این است که شهروندان بیشتری سلاح داشته باشند! این انجمن بیش از ۳۰ میلیون دلار جهت کمپین ریاست جمهوری ترامپ هزینه کرد.

ترامپ خطرناک‌ترین رئیس‌جمهور آمریکاست / کلینتون

واژه های کلیدی: انجمن | آمریکا | کلینتون | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | هیلاری کلینتون | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs