شیپور ایران روزنامه خبر ورزشی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

شیپور: ایران روزنامه خبر ورزشی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری طراح مهم ستایش کیست؟

در حالی که این روزها گفته می شود مجموعه ستایش در آخرین روزهای فیلمبرداری سری سوم هست، ادعای یک نویسنده مبنی بر این که طرح ستایش از او هست، این سریال را جنجالی

طراح مهم ستایش کیست؟

طراح مهم ستایش کیست؟

عبارات مهم : سریال

در حالی که این روزها گفته می شود مجموعه ستایش در آخرین روزهای فیلمبرداری سری سوم هست، ادعای یک نویسنده مبنی بر این که طرح ستایش از او هست، این سریال را جنجالی کرده است.

پیش از این گفته می شد که زنده یاد ایرج قادری طراح مهم ستایش بود. حالا مونا انوری زاده با تأکید بر این که طراح مجموعه ستایش هست، می گوید که از حقوق حرفه ای مادی و معنوی خود در رابطه با طراحی اولیه این مجموعه بی بهره مانده و مراتب اعتراض و گله مندی خویش را به مدیران محترم تلویزیون هم منعکس کرده است.

او نوشته: عالی ترین گواه جهت صحت ادعای اینجانب مبنی بر طراحی مجموعه ستایش، تیتراژ فصل یک و دو سریال ستایش است که نام بنده به عنوان طراح سریال در آن قید شده است و ذیل عنوان بر اساس طرحی از مونا انوری زاده آمده هست. همچنین قرارداد نگارش این سریال نیز نزد اینجانب محفوظ است.

وی در ادامه مطرح کرده است: «هم اکنون هم که فصل سوم سریال در حال تولید هست، اینجانب به عنوان خالق کاراکترها و خط داستانی نخستین که تمام فصول بعدی بر پایه آن بنا شده است و ادامه یافته اند، از حقوق حرفه ای مادی و معنوی خود در رابطه با طراحی اولیه مجموعه بی بهره مانده ام که مراتب اعتراض و گله مندی خویش را به مدیران محترم تلویزیون منعکس کرده و تا اطلاع ثانوی منتظر تصمیم گیری و جمع بندی مدیران در شبکه سه و مرکز سیمافیلم به عنوان متولی تولیدات نمایشی شرکت هستم.

طراح مهم ستایش کیست؟

روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: سریال | طراحی | مجموعه | اعتراض | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs